12.6.12

living is easyVasara ir tad, kad nepaliek tumšs, kad logi stāv vaļā visu laiku, kad galva reibst no puķu smaržām un krāsām, kad gribas nedarīt neko pie jebkāda ūdens - upes, ezera, jūras, dīķa, peļķes, kad vējs glaužas gar plikiem stilbiem, kad vīns dzeras kā limonāde un saldējums šķiet vislabākā pārtika un kad laiks tek caur pirkstiem kā smiltis.
___
Summer is when it never gets dark, windows are open 24/7, you get dizzy from scents and colours of all the flowers, when you want to do nothing by any kind of water - lake, river, sea, pond or puddle, when wind rubs your bare legs, when you drink wine like a lemonade and you can survive just on ice-cream and when time runs out like sand between your fingers.

2 comments:

  1. skaisti ...ilgojos... bet varbuut nee varbuut tas, ka shodien muguraa bija ziemas jaka, kaajas latvijas ziemu janvaarii piedziivojosji apavi un doma, ka vajadzeeja pakert arii cepuri ir manu ieksheejo sajuutu izjuutu juutu atspogulojums uz aaru...varbuut ja ir auksti iekshaa ir auksti aaraa ha ha haa un tavas veto bildesir kaa skatiijums kaada dveeselee...... smuki tas salociitaas bildes efekts

    ReplyDelete
    Replies
    1. njā, šogad vasara tāda bipolāra. bet gan jau. pēc jāņiem parasti sākas vasara. cerams, ka šogad arī. :)

      Delete

Paldies par komentāru! Tie vienmēr silda manu sirdi! :)

Thank you for commenting! I love comments!
If you like this blog, please follow me by bloglovin' or by clicking 'follow' and become my hunting buddy.
Thank you, I really appreciate your support!